СПОРТИСТ НА ВАРНА

НOМИНАЦИИ НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ

Футболни контроли на наши отбори

Локомотив (Пловдив) победи грузинския Чикхура Сахкере с 3:0 в контролен мач, който се изигра в турския курорт Анталия.

Бирсент Карагерен-два и капитанът Мартин Камбуров вкараха головете за Локомотив.

Лудогорец и чешкия Збройовка (Бърно) завършиха наравно 0:0 в контролен мач, който се изигра в турския курорт Белек.

Треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев даде почивка на вратаря Владислав Стоянов и на Жуниор Кишада. На 6 февруари (събота), Лудогорец ще играе срещу словашкия Слован (Братислава).

Левски и румънския Виторул завършиха наравно 0:0 в контролен мач, който се изигра в Анталия. Треньор на румънския отбор е Георге Хаджи.

На 6 февруари (събота) Левски ще играе с чешкия ФК Бърно.

Пирин (Благоевград) постигна първата си победа по време на подготвителния си лагер в Турция. Пирин победи грузинския Мерани (Мартвили) с 3:2.В следващата си контрола, на 4 февруари (четвъртък), Пирин ще играе срещу казахстанския Каспи.

Нефтохимик (Бургас) победи Ботев (Гълъбово) с 3:0 в контролен мач, който се изигра на стадиона в Българово.

Берое победи турския Къркларелиспор с 1:0 в контролен мач, който се изигра в Турция. В следващата си контрола от подготовката си в Турция, на 6 февруари (събота), Берое ще играе в Белек срещу формация на националния тим на Румъния.

Отборите на Пантракикос (Комотини) и ЦСКА завършиха наравно 2:2 в контролен мач, който се изигра в Гърция. Голове на Момчил Цветанов в 23-ата минута и на Николай Дичев три минути по-късно.