СПОРТИСТ НА ВАРНА

НOМИНАЦИИ НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ

Павел Оводовский е №1 на Варна за август`2016

Ветроходец стана спортист №1 на Варна за месец август-2016. Павел Оводовский стана шампион на България по фънборд и това му донесе отличието за август. Павел е на подготовка в Хърватия и не присъства на церемонията.

Още едно отличие за водните спортове във Варна този месец.

Представителката на СК „Ч.море Бриз” Калина Маринова спечели онлайн анкетата с 38.89 %. Калина завоюва златен медал от ДП в клас „Оптимист“.

Огромно признание за първите отборни шампионки на България по плажен волейбол при жените. Товя лято се състоя първото отборно първенство в този спорт у нас. Спечелиха го варненски състезателки. Това са представителките на „Перун” с треньор Пламен Николов. Те са отбор №1 за месец август. Две от състезателките- Деница Петрова и Стефани Кьосева са определени за №1 на варненското спортно училище за месеца.