www.bord.bg www.capitol.bg www.capitolcatering.eu www.sarta.eu

СПОРТИСТ НА ВАРНА

НOМИНАЦИИ НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ

Номинирани за „Спортист на Варна“, септември`2017
Номинирани за „Спортист на Варна“, септември`2017

СПОРТИСТ НА ВАРНА - СЕПТЕМВРИ`2017

1. Симона Дянкова /худ.гимнастика/ -сребърен медал в многобоя и бронзов на три топки и две въжета на Световното първенство в Пезаро /Ита/. Симона е капитан на националния ансамбъл-жени.

2.Калина Маринова /ветроходство/-шампионка на Лазер 4.7, девойки ст.възраст.

3. Йоана Монева /тенис/-златен медал от регионален шампионат в Шумен, 12 години.

4. Кристиян Ивковски /фънборд/-златен медал от ДП. Едноличен шампион от 98 г в тази дисциплина.

5. Арсений Бекетов /плуване/- златен медал на 5 км в открити води в Хърватия.

6. Василики Кадоглу /плуване/- златен медал на 5 км. в Хърватия.

7. Силвия Георгиева/ лека атлетика/- златен медал в пробег в Карнобат, злато на пробега във Варна и злато на пробега в койнаре.

8. Мануел Петров/ лека атлетика/- сребро на пробега в карнобат, злато на пробега във Варна и злато на пробега в Койнаре.

9. Валентин Бояджиев /лека атлетика/-златен медал при юношите до 16 г. на пробег в Карнобат.

10. Мартин Михайлов /плуване/- злато от турнира „Сбогом лято“

11. Лора Василева /плуване/-два златни медала от турнира „Сбогом лято“.

12. Ангел Владков / тенис/-златен медал при 12 годишните на регионално първенство-Варна.

Златен медал от регионален шампионат в Шумен, 12 години.

13. Никол Николова /тенис/- златен медал, 12 г на регионално първенство-Варна.

14. Христо Христов /вдигане на тежести/ -ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН в Прищина със златни медали в двете движения.

15. Диян Шкодров - златен медал, ДП по ММА за мъже в Пловдив, кат. "61 кг.", повиквателна за национален отбор за СП в Бахрейн през ноември.

16. Гергана Панайтова - два златни медала, две възрастови групи на международен турнир по джудо "Купа Дунав 2017", Русе

 

ОТБОР НА ВАРНА – СЕПТЕМВРИ`2017

1. СК „Черно море Бриз“ /ветроходство/- 6 медала от ДП на неолимпийските спортове в Царево.

2. Даниел Николов/Ива Недева /ветроходство/- златен медал от ДП в клас „420“.

3. Цветослав Мавродиев/Г.Иванов /ветроходство/ - златен медал от ДП в калс „Кадет“.

4. МФК „Спартак“ /плажен футбол/-шампиони на България. Втора поредна титла.

5. СК „Боил“ /кик бокс/- 5 медала от ДП -1 сребърен и 4 бронзови.

6.  Христо Христов Младенов / Явор Руменов Нанков - екипаж на клас 420 / 470

- Държавно Първенство 2017 клас 420- 1 място

- Държавно Първенство 2017 клас 470 - 3 място

- Участие с националния отбор на Балканско първенство - 10 място

7.  ЯК "Бавария яхтс" – две титли и общо четири отличия от Държавното първенство за килови яхти IRC и ORC (7-10 септември, Балчик)

 В клас IRC1 - шампион екипажът на LZ Yachting 1991 с шкипер Лъчезар Братоев;

 в ORC B – дебютен успех за Деян Кръстев с Mowgli

Към новините

Facebook

За контакти e-mail: info@sportistnavarna.com , мобилен: +359 (0) 888 603 841
Всички права запазени 2011. Created by Sarta Ltd