СПОРТИСТ НА ВАРНА

НOМИНАЦИИ НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ

Стефчо Христов е №1 на Варна за март`2019

Напълно очаквано световният шампион по вдигане на тежести Стефчо Христов от ТК "Титан" бе избран за спортист на Варна за месец март. Негов личен треньор е Живко Николов. Стефчо спечели три златни медала от СП в Лас Вегас- в двете движения и в многобоя. Надпреварата беше за кадети до 17 г. Стефчо Христов бе обявен и за спортист №1 на варненското спортно училище за миналия месец.

За отбор на Варна за март бе определен тимът по футзал на "Варна-Сити", които станаха шампиони на България. Играещ мениджър на отбора е Благовест Марев.

Победител в онлайн анкетата стана състезателят на ПСК " Елит спорт" Георги Йорданов, 53,73 %. Той спечели три златни медала при 13-годишните на силен международен турнир в Сърбия. Негов треньор е Пламен Йорданов. Кристиян Димитров, директор на дирекция "Спорт" награди призьорите в анкетата.