www.bord.bg www.capitol.bg www.capitolcatering.eu www.sarta.eu

СПОРТИСТ НА ВАРНА

НOМИНАЦИИ НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ

Номинирани за "Спортист на Варна", август`2019
Номинирани за "Спортист на Варна", август`2019

 

                                      Спортист на Варна“ за август`2019

1. Ивайла Тодорова/лека атлетика/- златен медал на младежките игри в Дания на висок скок.

2. Ангел Владов/тенис/- златен медал/ 13 г/ на младежките игри в Дания.

3. Йоана Иванова /тенис, 14 г/ -златен медал на младежките игри в Дания.

4. Вероника Андонова /лека атлетика/- златен медал на 300 м и злато на 800 м на младежките игри в Дания.

5. Ясен Бонев/плуване/ - злато в дисциплините 50м свободен стил и 100м съчетано и сребро на 200м свободен стил на младежките игри в Дания.

6. Атанаска Ангелова/ лека атлентика, ветерани/- 3 сребърни медала от европейските Олимпийски игри за ветерани в Торино.

7. Йордан Генов/лека атлетика, ветерани/- 2 сребърни и 1 бронзов медала от от европейските Олимпийски игри за ветерани в Торино.

8. Василики Кадоглу /плуване/- първо място-жени на маратон „Галата-Варна“. Първо място на маратона в Несебър.

9. Георги Цурев /плуване/- първо място-мъже на маратон „Галата-Варна“. Първо място на плувния маратон в Бургас.

10. Азра Янък /плуване/ нов национален рекорд на 50 м бътерфлай от ДП при ДСВ. Спечелени още четири златни медала и два бронзови.

11. Станимира Петрова /бокс/- златен медал на МТ „Балкан“. Бронзов медал от ЕП в Мадрид.

12. Лора Великова/ плуване/- 3 златни медала на МТ „Юлиан Русев“

13. Рая Вачкова /плуване/- 3 златни медала на МТ „Юлиан Русев“

14. Павел Оводовски/фънборд/- шампион на България

15. Кристиян Ивковски/фънборд/-сребърен медал от ДП

16. Симона Дянкова/ худ.гимнастика/-злато на три обръча и два чифта бухалки, бронз на пет топки и сребро в многобоя на Световната купа в Минск. Злато на три обръча и бухалки, сребро в многобоя и сребро на пет топки на Световна купа в Казан.

17. Пьотр Нестеров/тенис/ - титла на турнир от ITF В Македония. Той грабна златото и на двойки. Дни преди това стана шампион на друг турнир в Скопие и втори на двойки.

18. Зоя Чавдарова/тенис, хора сувреждания/-второ място на сингъл в Белгия и второ място на двойки в утешителния турнир.

19. Мирослав Шмидт /тенис на маса/- спечели най-големия турнир за деца в Дюселдорф.

20. Емил Карамфилов/автомоделни спортове/- златен медал от Европейско първенство по автомоделизъм.

 

 

                                                      Отбор на Варна -2019

1. ПСК Черно море /плуване/- първо място в комплексното отборно класиране с 396,32 т. на държавното лично отборно първенство за юноши и девойки старша възраст в София

2. КПС „Астери“ /плуване-17 медала, 11 златни, 3 сребърни и 3 бронзви от МТ „Юлиан Русев“. Спечелени 15 медала на традиционен плувен фестивал на СК „Торпедо“. 15 медала на турнира на КПС „Торпедо“. Спечелени още 19 медала и комплексна купа от турнир.

3. ЯК „Капитан Георги Георгиев Порт Варна“- три златни и един сребърен медал от Държавното първенство по ветроходство в клас Optimist.

Към новините

Facebook

За контакти e-mail: info@sportistnavarna.com , мобилен: +359 (0) 888 603 841
Всички права запазени 2011. Created by Sarta Ltd