СПОРТИСТ НА ВАРНА

НOМИНАЦИИ НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ

Пьотр Нестеров е №1 на Варна за август`2019

Пьотр Нестеров стана победител в традиционната месечна анкета „Спортист на Варна“. Той грабна приза за месец август.

Пьотр е състезател на ТК „Черно море Елит“. Той е с титла от турнир на ITF В Македония. Злато на двойки. Шампион стана и на друг турнир в Скопие, където е втори на на двойки. Личен треньор Кристиян Илиев.

Пьотр спечели и анкетата за най-добър спортист на варненското спортно училище за август.

За отбор на месеца е определен тимът по плуване на ПСК „Черно море“. Те са на първо място в комплексното отборно класиране с 396,32 т. на държавното лично отборно първенство за юноши и девойки старша възраст в София.

В онлайн анкетата на първо място се класира състезателката по плуване на „Астери“ Рая Вачкова. Рая е с 3 златни медала на МТ „Юлиан Русев“.