www.bord.bg www.capitol.bg www.capitolcatering.eu www.sarta.eu

СПОРТИСТ НА ВАРНА

НOМИНАЦИИ НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ

„Спортист на Варна“, номинирани за септември`2020
„Спортист на Варна“, номинирани за септември`2020

 

                   Номинирани за „Спортист на Варна“ за септември`2020

 

1. Мирослав Шмидт /тенис на маса/- златен медал на турнир „Млади надежди“ -12 г. Шампион на България при 12-годишните на сингъл. Шампион на двойки, сребро на смесени двойки.

 

2. Калина Николаева /плуване/- 3 златни медала от турнира „Блек сий къп“

 

3. Борис Босилков/ кану каяк/- 2 сребърни и 1 бронзов медала от ДП

 

4. Александър Григоров /кану каяк- 2 златни, 2 србърни и 1 бронзов едала от ДП

 

5. Еркан Низам /лека атлетика/-златен медал от крос в Карнобат, 20 г

 

6. Валентин Бояджиев /лека атлетика/ – златен медал от рос в арнобат, 18 г.

 

7. Мартин Атанасов /лека атлетика/- златен медал от крос в Карнобат, 18 г

 

8. Исмаил Сенанджи /лека атлетика/- златен медал от ДП по маратон и бронзов медал от маратон „Кюстендил“.

 

9. Георги Йорданов /плуване/- 2 златни медала на международен турнир в Кранево. Два златни медала от международен турнир в Пловдив.

 

10. Александър Великов /плуване/- 2 златни медала от международен турнир в Кранево.

 

11. Василики Кадоглу /плуване/- бронзов медал от ДП по тратлон.

 

12. Станислав Станков /лека атлетика/-сребърен медал от Балканиада в Румъния на 110 м с пр.

 

13. Христо Ненов/ сп.стрелба/-бронзов медал от ДП на 50 м пистолет.

 

14. Димитър Стефанов /тенис на маса/- 2 бронзови медала от ДП-18 г.

 

15. Калина Христова /тенис на маса/- шампионка на България до 18 г- сингъл.Шампионка на смесени двойки.

 

16. Стоян Зайков /тенис на маса/- шампион на България до 18 г. Сребърен медал от ДП на смесени двойки.

 

                                Номинирани за „Отбор на Варна“ за септември`2020

 

1. СБУ „Варна“ /синдикат на учителите/- първо място – отборно на Спартакидата на учителите.

2. Стефани Кьосева и Екатерина Александрова/плажен волейбол/- злато на турнира „Не на агресията“ и първо място в ранглистата за 2020 г.

3. Милен Стоянов и Любо Стойков /плажен волейбол/- сребро на турнира „Не на агресията“ и шампиони на България за 2020 г.

4. ПСК „Черно море „ /плуване/- 27 медала от турнира „Блек сий къп“-Варна, 8 златни, 9 сребърни и 10 бронзови. 49 медала /24 златни, 13 сребърни и 12 бронзови/ от турнир в Кранево.

5. СК „Ч.море Бриз“ /ветроходство/- 8 медала -4 златни от регата „Съединение“.

6. СКЛА „Евър“ /лека атлетика/-3 златни, 3 сребърни и 2 бронзови медала от крос в Карнобат.

7. КПС „Астери“ /плуване/- 9 медала от МТ „Кранево“

8. ХК „Спартак“ /хандбал/-спечелена титла на турнира „Тодор Хънков“.

9. СКТМ „Комфорт“ /тенис на маса/- 4 златни, 3 сребърни и 5 бронзови медала он ДП-12 г.

10. СК „Бегун“ /сп.ориентиране/- 12 медала от ДП до 18 и и над 35 г.

11. СК „Бахчеванов файт академи“/кик бокс/- 2 златни и 2 бронзови медала от турнир в Козлодуй.

12. СК „Локомотив-93“/кл.борба/- 1 златен, 1 сребърен и 3 бронзови медала от ДП-до 21 г.

Към новините

Facebook

За контакти e-mail: info@sportistnavarna.com , мобилен: +359 (0) 888 603 841
Всички права запазени 2011. Created by Sarta Ltd