СПОРТИСТ НА ВАРНА

НOМИНАЦИИ НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ

Еркан Низам е №1 на Варна за януари`2021

Наградиха най-добрите спортисти на Варна за месец януари`2021. Призовете отидоха в клуба по лека атлетика „Евър“. Еркан Низам бе обявен за спортист на януари, като спечели и приза за №1 на варненското спортно училище за първия месец на новата година. Еркан спечели два златни медала и един бронзов от ДП и международен турнир „Академик“, като покри и норматив за БП.

Треньори на Низам са Цонка Господинова и Крум Крумов. Всъщност СКЛА „Евър“ спечели приза за „Отбор на месеца“. Клубът извоюва 2 златни, 1 сребърен, 3 бронзови медала от ДП-18, ДП-20 г и МТ „Академик“.

Победител в онлайн анкетата стана състезателят по класическа борба Александър Иванов от СК „Локомотив-93“. Той спечели златен медал от ДП при 15-годишните.