СПОРТИСТ НА ВАРНА

НOМИНАЦИИ НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ

Богомил Костов е №1 на Варна за месец октомври`2021

Състезател по карате киокушин е спортист на Lарна за месец октомври. Става дума за Богомил Костов от „Ичи Геки“. Той спечели златен медал на международен турнир в Бурса/Тур/ на + 80 кг и беше обявен за най-техничен състезател на турнира. Треньор –световният шампион Емил Костов.

За отбор на месеца е избран „Черно море Елит“. Те станаха шампион на България по тенис при мъжете. Треньор на тима е Кристиан Илиев. За №1 на варненското спортно училище е обявена състезателката по художествена гимнастика Анастасия Стефанова от „ЧАР-ДКС“, за златото и двата сребърни медала от клубното ЕП в Испания. Треньор Филипа Филипова. Победител в онлайн анкетата е Георги Денев, състезател по кик бокс на СК „Легия“ с треньор Тодор Тодоров. Георги спечели бронзов медал от СП в Италия в стил К1, кат. 57 кг