www.bord.bg www.capitol.bg www.capitolcatering.eu www.sarta.eu

СПОРТИСТ НА ВАРНА

НOМИНАЦИИ НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ

Номинирани за "Спортист на Варна" за март`2022
Номинирани за "Спортист на Варна" за март`2022

Номинирани за „Спортист на Варна“ – март`2022

 

1. Сияна Койчева / плуване/- 1 златен и 2 бронзови медала от международен турнир в Сърбия, 13 години.

2. Денис Демиров /кл.борба/- сребърен медал от Европейско първенство-23 години, 55 кг.

3. Ралица Белчева /сп.катерене/- златен медал от ДП, 7-годишна

4. Михаил Рафаилов /сп.катерене/- сребърен медал от ДП, 9-10 години

5. Борис Димитров /сп.стрелба/ - бронзов медал от ДП-момчета

6. Пьотр Нестеров /тенис/- шампион на България-мъже

7. Цветелина Стоянова /модерен петобой/ - бронзов медал от 13 години от ДП

8. Мирослав Шмидт /тенис на маса/ - първо място на международен лагер-турнир на най-добрите 30 състезатели в Европа до 12 години.

9. Йордан Йорданов /лека атлетика, ветерани/- 1 златен и 2 сребърни медала от Балканско първенство по лека атлетика в Словения.

10. Иван Иванов /тенис/ - златен медал от ДП-16 години. Двоен шампион на България.

11. Кристиян Василев /мод.петобой/ -златен медал от ДП-17 г.

12. Божидар Златанов /сп.гимнастика/ - 7 медала-5 златни, 1 сребърен и 1 бронзов от ДП-Купи България при младежите.

13. Светла Пенева /стрелба с лък/ -сребърен медал от ДП

14. Станислав Стамов /стрелба с лък/ - бронзов медал от ДП

15. Виктор Калчев /плуване/- 2 бронзови медала от турнир в Бургас, роден 2014 г.

16. Мария Йовкова /тенис на маса/ - шампионка на България-жени на двойки и сребърен медал на смесени двойки.

 

 

Номинирани за „Отбор на Варна“ - март`2022

 

1.КПС „Астери“ /плувне/- 34 медала- 13 златни, 7 сребърни и 14 бронзови ледала от международен турнир „Акулите“. Сребърен медал в комплексното класиране.Сребърен медал при жените и бронзов при мъжете.

2. СК „Елит спорт“ /плувне/ - 14 медала от международен турнир в Сърбия.

3. СК „Стрелба“ /спортна стрелба/ - 1 сребърен и 1 бронзов медала от ДП-момчета.

4. СК „Галата 2009“ /модерен петобой/ - 1 бронзов и 4 сребърни медала от ДП-до 13 години

5. СК „Одесос 2008“ /модерен петобой/ - бронзов медал от ДП-юноши до 17 г. Сребърен медал до 19 г, юноши.

6. ГСК „Интеркомгруп Черноморски юнак“ /сп.гимнастика/ - 37 медала, 15 златни, 12 сребърни и 10 бронзови медала от ДП-Купи България. Във всички възрасти варненци са на първо място.

7. СК „Млади стрелци“ / стрелба с лък/ - сребърен и бронзов медал от Държавно първенство.

8. КПС „Астери“ /плуване/ - 3 бронзови медала от турнир „Шаркс къп“ –Бургас.

9. СК „Ичи Геки“ /Карате киокушин/ -7 златни медала от Балканско първенство в Сърбия.

Към новините

Facebook

За контакти e-mail: info@sportistnavarna.com , мобилен: +359 (0) 888 603 841
Всички права запазени 2011. Created by Sarta Ltd