СПОРТИСТ НА ВАРНА

НOМИНАЦИИ НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ

Денис Демиров е №1 на Варна за март`2022

Състезателят по класическа борба Денис Демиров от СК "Локомотив-93" стана Спортист на Варна за месец март`2022. Денис с треньор Светлозар Стоянов спечели сребърен медал на  Европейското първенство по борба в кат. 55 кг. За отбор на месеца е определен ГСК „Интеркомгруп Черноморски юнак“ /сп.гимнастика/ – 37 медала, 15 златни, 12 сребърни и 10 бронзови медала от ДП-Купи България. Във всички възрасти варненци са на първо място.

В анкетата на спортно училище №1 за месец март Елвира Краснобаева, състезател по худ.гимнастика от клуб "Грация". Тя е с три златни  и 1 бронзов медала от международни турнири в Марбея и Атина.  Виктор Калчев, състезател по плуване от СК "Астери" спечели онлайн анкетата. Той спечели два сребърни медала от турнира "Шаркъ къп".