СПОРТИСТ НА ВАРНА

НOМИНАЦИИ НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ

Фани Бориславова-световна шампионка, е №1 на Варна за ноември`2014

Фани Бориславова бе определена за спортист №1 на Варна за месец ноември`2014.

Фани Бориславова е състезателка по кик бокс на клуб „Джет“ и стана шампионка от световното първенство по бойни изкуства в Италия, дев. старша възраст-лоу кик 60 кг. Личен треньор на състезателката е Виктор Великов.

Триумф за плувен клуб „Астери“ този месец. В надпреварата за отбор №1 на ноември, представителите на този клуб станаха първи. Василики Кадоглу, състезател на КПС „Астери“ пък спечели приза за №1 на варненското спортно училище. Гергана Василева е треньор в клуба и майка на Василики.

Победител в онлайн анкетата „Спортист на Варна“ стана Теодор Христов /кик бокс/ -54,9 %. Той е състезател на СК „Боил“ с треньор Краси Кирилов. Теодор спечели златен медал на кик лайт и сребро на лайт контакт на ДП за момчета 13-14 г.